Resultater Klassevis
Aurskog Høland Rally 2008

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 16 Trond G. Svenkerud
Tom André Haldammen
NAF Msp Hamar
NMK Hønefoss
Renault Clio Ragnotti
Trond G. Svenkerud
N
3
0:00.0
51:07.3
0:00.0
0:00.0
2 31 Petter Rolfsen
Knut Harald Henriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Drammen
Ford Fiesta ST
Petter Rolfsen
N
3
0:00.0
51:32.6
0:25.3
0:25.3
3 32 Vidar Furuseth
Sindre Furuseth
NMK Trøgstad
KNA Rudskogen
Renault Clio Sport
Vidar Furuseth
N
3
0:00.0
51:37.0
0:29.7
0:04.4
4 27 Jo Inge Bakken
Tore Hellerud
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Jo Inge Bakken
N
3
0:00.0
52:04.5
0:57.2
0:27.5
5 42 Jim Kenneth Thoresen
Steffen Strandos
NMK Gol
NMK Gol
Ford Fiesta ST
Jim Kenneth Thoresen
N
3
0:00.0
53:29.7
2:22.4
1:25.2
6 40 Arild Tveit
Tom Lund
KAK
KAK
Renault Clio Sport
Arild Tveit
N
3
0:20.0
55:41.3
4:34.0
2:11.6
7 43 Jens Erik Eriksen
Tor Åge Ebeltoft
KNA I/Y Østfold
NAF Sarpsborg
Renault Clio Ragnotti
Jens Erik Eriksen
N
3
0:00.0
57:51.8
6:44.5
2:10.5

Klasse 4

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Sveinung Bieltvedt
Roger Eilertsen
NAF Øvre Østfold
NAF Øvre Østfold
Subaru Impreza STi
Sveinung Bieltvedt
A
4
0:00.0
47:13.4
0:00.0
0:00.0
2 9 Bernt Kollevold
Thomas Myhre Hansen
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Mitsubishi EVO 9
Kollevold Rally Import AS
A
4
0:00.0
47:34.2
0:20.8
0:20.8
3 11 Anders Kjær
Trond Svendsen
NMK Lavik
NMK Larvik
Subaru Impreza STi
Anders Kjær
A
4
0:00.0
48:02.3
0:48.9
0:28.1
4 10 Øyvind Sulland
Jørgen Nordhagen
NAF Msp Gjøvik
NMK Hadeland
Subaru Impreza STi
Øyvind Sulland
A
4
0:00.0
48:35.6
1:22.2
0:33.3
5 12 Geir Ingar Mythe
Wenche Fønnebø
NMK Gol
NMK Nore & Uvdal
Subaru Impreza STi
Geir Ingar Mythe
A
4
0:00.0
49:00.7
1:47.3
0:25.1
6 14 Kenneth Johnsrød
Veronica Engan
KNA Varna
NAF Msp A & B
Mitsubishi EVO 9
Kenneth Johnsrød
A
4
0:00.0
49:56.7
2:43.3
0:56.0
7 25 Odd Roger Knutsen
Stian Søsæther
NMK Egersund
NMK Egersund
Subaru impreza STi
Odd Roger Knutsen
A
4
0:00.0
53:36.7
6:23.3
3:40.0
8 24 Thor H Engevik
Matz Kleppe
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Mitsubishi EVO 6
Thor H Engevik
A
4
0:00.0
62:31.0
15:17.6
8:54.3

Klasse 6

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 35 Petter Fausko
Terje Buberget
NAF Msp A & B
KNA Kongsvinger
Renault Clio S1600
Petter Fausko
A
6
0:00.0
51:52.7
0:00.0
0:00.0
2 33 Stig Rune Skjærmoen
Einar Alexandersen
NMK Elverum
NMK Elverum
Peugeot 206 XS
Stig Rune Skjærmoen
A
6
0:00.0
52:43.7
0:51.0
0:51.0
3 38 Jim Roger Haugom
Tore Henriksen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 206 XS
Jim Roger Haugom
A
6
0:00.0
53:32.5
1:39.8
0:48.8
4 29 Kjetil Finstad
Stian Pettersen
NMK Elverum
NMK Elverum
Peugeot 206 XS
Kjetil Finstad
A
6
0:10.0
53:50.6
1:57.9
0:18.1
5 45 Sebastian M. Andresen
Martin Otterstad
NMK Follo
NMK Elverum
Peugeot 206 XS
Sebastian M. Andresen
A
6
0:00.0
53:56.6
2:03.9
0:06.0
6 41 Kristian T. Dalen
Jørgen Eliassen
KNA Aust Agder
NMK Tønsberg
Peugeot 206 XS
Kristian T. Dalen
A
6
0:00.0
54:00.8
2:08.1
0:04.2

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 36 Lars Brænna
Tina Jeanette Trop
NAF Øvre Østfold
NAF
Nissan Almera
Lars Brænna
N
7
0:00.0
56:23.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Andreas Mikkelsen
Ola Fløene
Quinten Motor Clubb
NMK Hamar
Ford Focus WRC
Andreas Mikkelsen
N
8
0:00.0
44:47.4
0:00.0
0:00.0
2 2 Mads Østberg
Ole Kristian Unnerud
KNA Varna
KNA Varna
Subaru Impreza WRC
Adapta AS
N
8
0:00.0
47:24.1
2:36.7
2:36.7
3 4 Morten Østberg
Christian Østberg
KNA Varna
KNA Varna
Subaru Impreza WRC
Adapta AS
N
8
0:20.0
47:29.4
2:42.0
0:05.3
4 5 Christian August Selmer
Nils-Henrik Holmen
KNA Oslo & Omegn
KNA Oslo & Omegn
Ford Focus WRC
Christian August Selmer
N
8
0:00.0
47:38.2
2:50.8
0:08.8

Klasse 9

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 50 Ole Morten Korsmo
Per Gunnar Årnes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo
Ole Morten Korsmo
N
9
0:00.0
50:48.8
0:00.0
0:00.0
2 55 Morten Bredesen
Petter Bredesen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 240
Morten Bredesen
N
9
0:00.0
51:42.2
0:53.4
0:53.4
3 54 Raymond Braaten
Aleksander Braaten
NMK Aurskog/Høland
NMK Aurskog/Høland
Volvo
Raymond Braaten
N
9
0:00.0
51:52.0
1:03.2
0:09.8
4 47 Sivert Johansen
Jørn Skjelberd
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Opel Astra Kitcar
Sivert Johansen
N
9
0:00.0
52:05.2
1:16.4
0:13.2
5 48 Pål Pendrup
Kai Ødegård
NMK Romerike
NMK Aurskog/Høland
VW Golf 16V
Pål Pendrup
N
9
0:00.0
53:50.2
3:01.4
1:45.0
6 59 Roger Søyland
Gudmund Borg
KNA Kongsvinger
NMK Elverum
Volvo 242
Roger Søyland
N
9
0:10.0
54:19.9
3:31.1
0:29.7

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 63 Søren Snartemo
Bernt Ove Bessesen
NMK Konsmo
KAK
VW Golf GTI 16v
Søren Snartemo
NAS
10
0:00.0
54:17.7
0:00.0
0:00.0
2 65 Geir Espeland
Christina E Ekeberg
KNA Aust Agder
KNA Aust Agder
Ford Escort MK1
Geir Espeland
NAS
10
0:00.0
63:37.7
9:20.0
9:20.0

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 69 Dag Terje Kisen
Olav Mellem
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 242
Dag Terje Kisen
NAS
11
0:00.0
54:11.0
0:00.0
0:00.0
2 77 Morten Fossum
Atle Thoresen
NMK Rena
NMK Rena
Volvo 242
Morten Fossum
NAS
11
0:00.0
55:39.0
1:28.0
1:28.0
3 74 Terje Kristoffersen
Christer Otnes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 242
Christer Otnes
NAS
11
0:00.0
55:59.0
1:48.0
0:20.0
4 72 Jan Erik Haugland
John Tommy Haugland
NMK Aremark
NMK Aremark
Volvo 242
Jan Erik Haugland
NAS
11
0:00.0
56:44.6
2:33.6
0:45.6
5 75 Erik Skogen
Åse Merete Einarsmo
NMK Konsmo
NAF Mandal
Mercedes 190E
Erik Skogen
NAS
11
0:20.0
57:01.7
2:50.7
0:17.1
6 79 Marlene Engan
Kim Alexandra Staff
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Peugeot 306
Marlene Engan
NAS
11
0:00.0
61:56.8
7:45.8
4:55.1

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 82 Øyvind Ellingsen
Odd Bjørnestøl
KNA Stavanger
KAK
Ford Escort MK1
Øyvind Ellingsen
NAS
12
0:00.0
57:48.8
0:00.0
0:00.0
2 84 Thomas Holbek
Stein Jakob Knaben
NAF Mandal
NAF Mandal
Opel Ascona
Thomas Holbek
NAS
12
0:00.0
58:33.8
0:45.0
0:45.0
3 80 Ken Berg
Tom Erik Svendsen
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Opel Kadett GT/E
Ken Berg
NAS
12
0:10.0
66:12.3
8:23.5
7:38.5

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 61 Frank Sørhaug
Dag Sandbekkbråten
NMK Aurskog/Høland
NMK Aurskog/Høland
Mitsubishi EVO 4
Frank Sørhaug
NAS
13
0:00.0
54:04.3
0:00.0
0:00.0

Klasse 14

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 67 Per Engseth
Øyvind Martiniussen
NMK Elverum
NMK Elverum
Volvo 242
Per Engseth
NAS
14
0:00.0
54:37.3
0:00.0
0:00.0
2 68 Bjørn Branes
Ole Jonny Branes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 242
Bjørn Branes
NAS
14
0:00.0
57:58.9
3:21.6
3:21.6

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 107 Morten Granvold
Hans Grasli
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Volvo 122 S
Morten Granvold
VET
15
0:20.0
69:13.7
0:00.0
0:00.0

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 89 Ståle Hovda
Per Tore Rakkestad
NMK Nore & Uvdal
KNA Eiker
Volvo
Ståle Hovda
VOC
17
0:00.0
54:24.7
0:00.0
0:00.0
2 88 Marius Haugerud
Ola Dahl
NMK Romerike
KNA Oslo
Volvo
Marius Haugerud
VOC
17
0:00.0
54:28.5
0:03.8
0:03.8
3 93 Greger Engh
Petter Ingier
NMK Aurskog/Høland
NMK Aurskog/Høland
Volvo 740
Greger Engh
VOC
17
0:00.0
54:34.4
0:09.7
0:05.9
4 91 Truls Thorsen
Kenneth Sundet
NMK Larvik
NMK Larvik
Volvo 244
Truls Thorsen
VOC
17
0:00.0
56:52.5
2:27.8
2:18.1
5 94 Åsmund Krogstad
Stian Krogstad
NMK Aurskog/Høland
NMK Aurskog/Høland
Volvo 240
Åsmund Krogstad
VOC
17
0:00.0
57:09.6
2:44.9
0:17.1

Klasse 18

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 103 Dagfinn Skullerud
Stine Gabrielsen
NAF Romerike
KNA Oslo Omegn
Volvo 240
Dagfinn Skullerud
VOC
18
0:00.0
57:00.9
0:00.0
0:00.0
2 101 Thomas Andrè Olsen
Marit Hoel
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 242
Thomas Andrè Olsen
VOC
18
0:00.0
57:35.4
0:34.5
0:34.5
3 105 Halvard Henrik Nyland
Marius Hegli
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 242 DL
Halvard Henrik Nyland
VOC
18
0:10.0
58:04.8
1:03.9
0:29.4
4 113 Lars Øivind Taugbøl
Øyvind Fjeld
KNA EIKER
NAF
Volvo 240
Øyvind Fjeld
VOC
18
0:00.0
58:54.1
1:53.2
0:49.3
5 98 Terje Hammer
Morten Hammer
NMK Elverum
NMK Elverum
Volvo
Terje Hammer
VOC
18
0:00.0
59:12.3
2:11.4
0:18.2
6 96 Knut Løvlien
Bente Kristin Fossen
NMK Rena
NMK Rena
Volvo
Knut Løvlien
VOC
18
0:00.0
59:27.9
2:27.0
0:15.6
7 95 Anders Klanderud
Anne Katrine Lien
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Anders Klanderud
VOC
18
0:40.0
59:51.5
2:50.6
0:23.6
8 106 Pål W.H. Johansen
Arild Norum
NAF Øvre Østfold
NAF Øvre Østfold
Volvo 240
Pål W.H. Johansen
VOC
18
0:00.0
60:06.2
3:05.3
0:14.7
9 99 Ole Kristian Stenslet
Marie Hofsløkken
NMK Aurskog/Høland
NMK Elverum
Volvo 240
Ole Kristian Stenslet
VOC
18
0:00.0
60:30.9
3:30.0
0:24.7
10 104 Lars Jørgen Brennhagen
Jon Erik Brennhagen
NMK Sør Gudbr.dal
NMK Sør Gudbr.dal
Volvo 242
Lars Jørgen Brennhagen
VOC
18
0:20.0
61:12.6
4:11.7
0:41.7
11 102 Øyvind Syverstad
Arne Syverstad
NMK
MA
Volvo
Øyvind Syverstad
VOC
18
0:20.0
64:11.5
7:10.6
2:58.9

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 111 Mats Cato Rudberg
Trond Billingsø
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo
Cato Rudberg
DEB
19
0:00.0
58:45.9
0:00.0
0:00.0
2 112 Vidar Nordbø
Endre Myran
KAK
KAK
Volvo 240
Vidar Nordbø
DEB
19
0:30.0
59:12.4
0:26.5
0:26.5
3 108 Claes Nilsen
Bente Johansen
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Nissan Almera GTI
Claes Nilsen
DEB
19
1:00.0
63:29.9
4:44.0
4:17.5

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Marius Aasen
Lasse Olsen
NMK Hønefoss
NMK Hønefoss
Renault Clio Sport
Lasse Olsen
UNG
20
0:00.0
95:24.0
0:00.0
0:00.0
2 902 Carl-Borge Røsen
Tor Lindkjølen
KNA Solør
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Tor Lindkjølen
UNG
20
0:00.0
96:18.1
0:54.1
0:54.1
3 903 Ole Martin Karlsen
Jan-Willy Brattbakken
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Opel Corsa GSI
Ole Martin Karlsen
UNG
20
0:00.0
104:55.6
9:31.6
8:37.5

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"