Resultater Klassevis
Aurskog-Høland Rally 2019

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Anders Grøndal
Marius Fuglerud
Asker og Bærum Motorsport
NMK Drammen
Ford Fiesta R5
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
39:00.8
0:00.0
0:00.0
2 2 Frank Tore Larsen
Morten Erik Abrahamsen
NMK Modum & Sigdal
NMK Larvik
Ford Fiesta R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
39:07.6
0:06.8
0:06.8
3 4 Kenneth Johnsrød
Dyre Erling Fredriksen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Kenneth Johnsrød
A
2
0:00.0
39:53.6
0:52.8
0:46.0
4 9 Stian Brøderud
Tina Jeanette Olsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Skoda Fabia R5
Stian Brøderud
A
2
0:00.0
42:02.3
3:01.5
2:08.7
5 6 Roger Rustand
Kristian Dokken Lauvlid
KNA Kongsberg
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R5
Roger Rustand
A
2
0:00.0
43:14.6
4:13.8
1:12.3

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 7 Håkon Sveen Frøslid
Jørn Listerud
NMK Fluberg
KNA Varna
Subaru Impreza WRX STi
Håkon Sveen Frøslid
N
3
0:00.0
41:49.7
0:00.0
0:00.0
2 8 Runar Pedersen
Stine Marie Klemetsdal
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Runar Pedersen
N
3
0:00.0
43:10.2
1:20.5
1:20.5

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 11 Morten Storsveen
Merete Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
43:54.5
0:00.0
0:00.0
2 10 Lars Martin Stensbøl
Mads Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 208 R2
Lars Martin Stensbøl
A
5
0:00.0
44:09.3
0:14.8
0:14.8
3 15 Benjamin A. Ward
Tron-Håvard Østheim
Asker og Bærum Motorsport
NMK Hadeland
Ford Fiesta R2
Benjamin A. Ward
A
5
0:00.0
46:53.5
2:59.0
2:44.2
4 16 Thea Turvoll Lien
Anita Hvambsahl
NMK Modum og Sigdal
KNA Kongsberg
Ford Fiesta R2
Thea Turvoll Lien
A
5
0:00.0
48:27.0
4:32.5
1:33.5

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Jacob Lyseng
Ditte Brink Kammersgaard
NMK Hønefoss
Vejen og Omegn Motorklubb DK
Renault Clio
Jacob Lyseng
N
7
0:10.0
45:37.3
0:00.0
0:00.0
2 13 Kristian Furuseth
Ole Martin Sagli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Kristian Furuseth
N
7
0:00.0
47:09.8
1:32.5
1:32.5

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 35 Kim Anders Nyhus
Anders Wangen
KNA Kongsvinger
Asker og Bærum Motorsport
Volvo 240
Kim Anders Anders Nyhus
NAS
10
0:00.0
43:20.3
0:00.0
0:00.0
2 37 Amund Skoglund
Thea Martine Oppegård Vestli
MK Team Treske
KNA Kongsvinger
Volvo 242
Amund Skoglund
NAS
10
0:00.0
44:39.6
1:19.3
1:19.3
3 46 Kristoffer Hegle
Stein Henning Birkely
Asker og Bærum motorsport
NMK Hamar
Volvo 240
Kristoffer Hegle
NAS
10
0:00.0
46:42.6
3:22.3
2:03.0
4 43 Lars Johan F. Strand
Jan Gunnar Hulthin
KAK
KAK
BMW e36 M3
Lars Johan F. Strand
NAS
10
0:00.0
47:00.7
3:40.4
0:18.1
5 34 John Erling Grav
Thomas Grønlund
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940 EVO
Grav Grav
NAS
10
0:00.0
47:08.9
3:48.6
0:08.2

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 21 Anders Kjær
Gøril Undebakke
NMK Larvik
NMK Nore & Uvdal
Volkswagen Golf 2 GTI
Anders Kjær
NAS
11
0:00.0
42:07.9
0:00.0
0:00.0
2 39 Steffen Bjerknes
Oda Jacobsen
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nore og Uvdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
45:33.8
3:25.9
3:25.9
3 40 Rune Nilsen
Truls Solberg
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Seat Ibiza Kit Car
Rune Nilsen
NAS
11
0:00.0
47:52.6
5:44.7
2:18.8
4 41 Jarle Nordli
Karsten Nordli
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Nissan Almera
Jarle Nordli
NAS
11
1:00.0
49:18.1
7:10.2
1:25.5
5 48 Jonas Svendby
Monica Sætra
NMK Aurskog-Høland
KNA Kongsvinger
Nissan Almera GTI
Jonas Svendby
NAS
11
0:00.0
50:16.7
8:08.8
0:58.6

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 50 Terje Sørensen
Jarle Sørensen
KAK
KAK
Toyota Corolla
Terje Sørensen
NAS
12
0:00.0
51:57.2
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 20 Bernt Kollevold
Steve Røkland
Asker og Bærum Motorsport
KNA Kongsvinger
Mitsubishi Lancer Evo 9
Bernt Kollevold
NAS
13
0:00.0
41:28.6
0:00.0
0:00.0
2 22 Martin Nygård
Jørgen Eriksen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru STI
Martin Nygård
NAS
13
0:00.0
42:04.8
0:36.2
0:36.2
3 24 Stein-Erik Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog-Høland
Mitsubishi EVO R4
Mitsubishi Rallyteam Norway
NAS
13
0:00.0
42:11.9
0:43.3
0:07.1
4 28 Morten Gravermoen
Anders Bjørnrud
NMK Modum & Sigdal
LMK
Subaru Impreza STI
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
44:37.1
3:08.5
2:25.2

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 52 Mats Nygård
Johan Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo
Mats Nygård
VOC
17
0:00.0
47:04.3
0:00.0
0:00.0
2 51 Johan Holm
Christer Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
Johan Holm
VOC
17
0:00.0
47:31.5
0:27.2
0:27.2
3 54 Stian Dahl
Hanna Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Stian Dahl
VOC
17
0:00.0
47:33.4
0:29.1
0:01.9
4 53 Rino Bækkevold
Stian Kristiansen
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Volvo 240
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
49:49.5
2:45.2
2:16.1
5 56 Lars-Jonas Ytterlid
Magnus Bjørlykke
NMK Ålesund
KNA Ålesund
Volvo 940
Lars-Jonas Ytterlid
VOC
17
0:00.0
50:51.9
3:47.6
1:02.4
6 55 Helene Skau Andersen
Nina Nesmoen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940
Helene Skau Andersen
VOC
17
0:00.0
57:03.8
9:59.5
6:11.9

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 60 Marius Holtet
Marcus Ørpen
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 242
Marius Holtet
DEB
19
0:00.0
48:41.9
0:00.0
0:00.0
2 61 Espen Berglund
Margit Berglund Rødås
KNA Solør motorsport
KNA Solør motorsport
Opel Ascona B
Espen Berglund
DEB
19
0:30.0
51:22.6
2:40.7
2:40.7
3 63 Are Tørnby
Raymond Braaten
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Volvo 940
Are Tørnby
DEB
19
0:10.0
52:21.9
3:40.0
0:59.3
4 59 Lars Ørjan Almedal
Tonje Sørli
KAK
KAK
Volvo 244
Lars Ørjan Almedal
DEB
19
4:30.0
58:29.4
9:47.5
6:07.5

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"