NBF Rally
Innkomne påmeldinger (103)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Roger Søyland KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 11
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Roger Søyland
 
Oscar Solberg Kna Indre og Ytre Østfold Volvo 10
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Oscar Solberg
 
Kristiane Hvaal Engh NMK Krabyskogen Renault Clio RS 20
Gunhild Hvaal Engh NMK Krabyskogen Kristiane Hvaal Engh
 
Kristian Pandur NMK Modum og Sigdal Ford Escort Twin cam 15
Stian Lehne NMK Gardemoen Kristian Pandur
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Porsche 944 10
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Ola Jr Nore
 
Frank Sørhaug NMK Aurskog-Høland Subaru Impresa 13
Jan Einar Ingier NMK Aurskog-Høland Frank Sørhaug
 
Bernt Halvorsen NMK Kongsberg Volvo 940 17
Martine J. Halvorsen NMK Kongsberg Bernt Olaf Halvorsen
 
Stein Åge Pedersen Alfa Romeo Volvo 244 17
Jan Th. Prangerød NMK Sarpsborg/Rudskogen Stein Åge Pedersen
 
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Ford escort mk1 11
Sara Breisjøberg KNA Kongsvinger Tom Slaastad
 
Birger Gundersen Asker og Bærum Motorsport Renault Clio 11
Thorleif Halden Asker og Bærum Motorsport Birger Gundersen
 
Kenneth Trysnes KAK Ford 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Karsten Nordli NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 20
Jarle Nordli NMK Aurskog-Høland Jarle Nordli
 
Vidar Nordbø KAK Volvo 242 15
Anders Tønnesland KAK Vidar Nordbø
 
Aleksander Hamre KNA Kongsberg Volvo 240 17
Endre Dokken KNA Kongsberg Aleksander Hamre
 
Odd Johansen Asker og Bærum Motorsport Ford Escort RS 1800 15
Morten Karset NMK Hamar Odd johansen
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta Rally2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Geir-Ingar Mythe Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Klubb Mitsubishi Evo 9 13
Stian Johnsen Grenland Motorsport Klubb Thomas Kvam
 
Richard Moen KNA Varna Volvo 242 15
Niklas Samuelsen KNA Varna Richard Moen
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Valter Chr. Jensen
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 10
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Kristian Hvambsal
 
Kai-Roar Skjærbekk NMK Hamar Volvo 940 17
Jeanett Haug KNA Eiker Kai-Roar Skjærbekk
 
Sindre Backe NMK Hadeland Ford Fiesta R2 5
Mads Johansen NMK Hadeland Sindre Backe
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Jens Berger NMK Elverum Volvo 940 20
Jan Frode Storsveen NMK Elverum Jens berger
 
Maren Engseth NMK Elverum Volvo 240 10
Toril Halbakken NMK Elverum Maren Engseth
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Peugeot 206RC 11
Kenneth Bekkemellem NMK Krabyskogen Kristoffer Bekkemellem
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta R2 5
Johanna N. Bakken KNA Kongsvinger Jo Inge Bakken
 
Philip Nygård Bakken KNA Kongsvinger Volvo 740 10
Vegard Myrli KNA kongsvinger Philip Nygård Bakken
 
Jon Anders Nordby NMK Gardermoen Volvo 240 19
Bror Løype NMK Gardermoen Jon Anders Nordby
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
Martin Winberg NMK Trøgstad Tom Vidar Belgen
 
Thomas Haagensen NMK Konsmo Volvo 240 19
Nikolai Stien KNA Varna Thomas Haagensen
 
Sander Sæter KNA Kongsvinger Volvo 940 voc 17
Sondre Sæter KNA Kongsvinger Sander Sæter
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Ruben Erland NMK Konsmo Volvo 240 10
Sebastian Høyland NMK Konsmo Ruben Erland
 
Sivert Fuglestveit NMK Konsmo Volvo 242 10
Peder Sveinall NMK Konsmo Sivert Fuglestveit
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole Martin Sagli KNA Kongsvinger Christian Sagli
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Mats Peder Hvambsahl
 
Trond Vidar Solheim NMK Hadeland Volvo 244 19
Simen Solheim NMK Hadeland Trond Vidar Solheim
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog-Høland Subaru Impreza 13
Herman Halvorsen NMK Trøgstad Jørgen Leivestad
 
Sivert Mastad KNA Kongsvinger Nissan Almera 11
Allan Johansen NMK Aurskog-Høland Sivert Mastad
 
Marius Bermingrud KNA Eiker Ford Fiesta R2T 5
Thea Lien NMK Modum & Sigdal Marius Bermingrud
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Christian Hobæk NMK Larvik Ford Fiesta R2T 19
Ludvig Lund NMK Larvik Christian Hobæk
 
Emil Teigen KNA Kongsberg Volvo 940 17
Knut Teigen KNA Kongsberg Emil Landerud Teigen
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Thea Vestli KNA Kongsvinger Stian Aur Brøderud
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda 20
Ronald Haug NMK Hønefoss Øivind Hansen
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Elling Helleberg NMK Kongsberg Volvo 940 10
Odd Aril Midtgard NMK Nore og Uvdal Helleberg
 
Kristian Lauvlid NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Kaia Dahl NMK Modum & Sigdal Kristian Lauvlid
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 EVO 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Raymond Berntsen NMK Drammen Volvo 240 10
Marius Evjen NMK Drammen Raymond Berntsen
 
Are Tørnby NMK Aurskog-Høland Ford Fiesta ST 11
Martin Erdmann NMK Gardermoen Are Tørnby
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Thomas Grønlund KNA Varna Volvo 242 10
Morten Hagbartsen NMK Aurskog-Høland Thomas Grønlund
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Dag Nordstrand NMK Hamar Steve Røkland
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog-Høland Stein-Erik Brynildsen
 
Tony Caspersen NMK Aurskog-Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum motorsport Tony Caspersen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum & Sigdal Petter Sæves Waskaas
 
Erik Nordahl Asker og Bærum Motorsport Ford Focus ST 11
Malin Nordahl Asker og Bærum Motorsport Erik Nordahl
 
Terje Sørensen KAK Ford Sierra Cosworth 10
Jarle Sørensen KAK Terje Sørensen
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO VI 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Åge Hansen
 
Bjørn-Vidar Tangen KNA Indre og Ytre Østfold Volvo 940 voc 19
Atle Strand KNA Indre og Ytre Østfold Bjørn-Vidar Tangen
 
Tor Arnt Hammersmark KAK BMW M3 10
Per Gunnar Aasen KAK Tor arnt Hammersmark
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi N14 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta R5 2
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Andreas Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Tommy Egeli NMK Konsmo Torbjørn Eidså
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Jonas Svendby
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 15
Stian Kristiansen NMK Hadeland Frank Tore Bekkåsen
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Ford Fiesta ST 11
Beda Johansen NMK Aurskog-Høland Roger Johansen
 
Per Brynildsen KNA Varna Golf GTI 15
Ivar Frode Andersen Østfold Motorsport Per Brynildsen
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Ola Petter Hovelsrud
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
Ståle Hovda NMK Nore og Uvdal Volvo 15
Per Tore Rakkestad KNA Kongsberg Ståle Hovda
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 10
Erik Svartås KNA Varna Vegard Hegle
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Trine Opsahl NMK Gardermoen Ole Kristian Stenslet
 
Benjamin Ward Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Benjamin Ward
 
Truls Solberg Østfold Motorsport Volvo 242 10
Lars Petter Solberg Østfold Motorsport Truls Solberg
 
Markus Bakken NMK Modum & Sigdal Citroën C2R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Markus Bakken
 
Daniel Lindfjord NMK Elverum Ford Fiesta R1 20
Einar Alexandersen NMK Elverum Daniel Lindfjord
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Frank Tore Larsen
 
Arild Christoffersen KNA Indre og Ytre Østfold Saab 99 15
Arild Nilsen KNA Indre og Ytre Østfold Arild Christoffersen
 
Marius Aasen Asker og Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Marlene Engan Aasen Asker og Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Lars Johan F Strand KAK BMW E36 M3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F Strand
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre og Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng KNA Indre og Ytre Østfold Torbjørn Hjermstad
 
Geir Moen KNA Varna Ford Escort MK1 15
August Hoel KNA Varna Geir Moen
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore og Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Raymond Braaten NMK Aurskog-Høland Ole Gunnar Skogli
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Mitsubishi Evo 9 13
Daniel Wolden NMK Elverum Tor Bækkevold
 
Ole Øyvind Tveiten NMK Nore og Uvdal Opel ascona 11
Emil Tveiten NMK Nore og Uvdal Ole Øyvind Tveiten
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Subaru 13
Stein Henning Birkely NMK Hamar Per Arne Enger
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik Motorsport AS
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog-Høland Rino Bækkevold
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 103
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"