NBF Rally
Innkomne påmeldinger (95)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Jonas Olsen KAK Ford Fiest ST 7
Petter Amundsen Jonas Olsen
 
Øystein Hansen NMK Larvik Volvo 242 10
Per Eivind Eriksen NMK Larvik Øystein Hansen
 
Ståle Brastad NMK Follo Nissan Almera GTI 11
Vegard Hegle NMK Follo Ståle Brastad
 
Mads Nordnes KNA Kongsvinger Nissan Almera 11
Alexander Conradi Mads Nordnes
 
Harald Larsen NMK Larvik Subaru Impreza STI 3
Harald Larsen
 
Patrik Fredriksson Fryksdalens MK Volvo 940 voc 17
Alexander Glavsjø Fryksdalens MK Patrik Fredriksson
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS2000 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Øyvind Hoff NMK Kongsberg Olav Fredriksen
 
Odd Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Odd Anders Gjester
 
Morten Sætren NMK Drammen Opel astra 11
Morten Sætren
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Steffen Bjerknes
 
Bjørn Svensberget KNA Kongsvinger Volvo 242 17
Merete Myrstad NMK Aurskog-Høland Bjørn Svensberget
 
Kristian Furuseth KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Stine Fagerli KNA Kongsvinger Kristian Furuseth
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Kristian E. Hvambsal KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Simen Øverby KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Christoffer Engelstad KNA Kongsvinger Simen Øverby
 
Tommi Kristiansen NMK Hadeland Volvo 240 10
Stian Kristiansen NMK Hadeland Tommi Kristiansen
 
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Ford Escort MK1 11
Roy Skaug NMK Trøgstad Tom Slaastad
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Tor Helge Snøan NMK Støren Volvo 244 17
Eirik Snøan NMK Støren Eirk Snøan
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Andreas Skullerud NMK Aurskog-Høland Dagfinn Skullerud
 
Lars Engen NMK Hamar Volvo 940 17
Morten Karset NMK Hamar Lars Engen
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Lancer Evo 9 13
Ove Johnny Andersen Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 10
Johan Svendsen KNA Solør Mats Nygård
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza STI 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Gøril Nørstebø Undebakke NMK Nore og Uvdal Frank Tore Larsen
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV Kitcar 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Tom Kristian Lien
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 8
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Thea Turvoll Lien
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 240 17
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Jonas Hvambsal
 
Philip N. Bakken KNA Kongsvinger Ford fiesta st 20
Vegard Myrli KNA Kongsvinger Philip N. Bakken
 
Mats Lysen KNA Solør MItsubishi EVO 6 13
Lena Lysen NMK Elverum Mats Lysen
 
Magnus Engelbrektsson Mk Team Treske Volvo 940 10
Anders Fredriksson Årjängs Motorklubb Magnus Engelbrektsson
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Øvre Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Christoffer Bakke Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Lena Marie Kristensen KNA Eiker Christoffer Bakke Pedersen
 
Håkon Krogh NMK Trøgstad Toyota Celica 15
Hanne Krogh NMK Trøgstad Håkon Krogh
 
Kristian Næss Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum Motorsport Kristian Næss
 
Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Nissan Almera 20
Roy Tangen KNA Kongsvinger Marcus Lundhaug
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog-Høland Mitsubishi Rally Team Norway
 
Martin Lien Moen NMK Aurskog-Høland Volvo 940 19
Stian Kristiansen NMK Aurskog-Høland Martin Lien Moen
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Mitsubishi Lancer EVO 6 13
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 R2 5
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Lars-Jonas Ytterlid NMK Ålesund Volvo 940 17
Magnus Bjørlykke NMK Ålesund Lars-Jonas Ytterlid
 
Ole Martin Karlsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Glenn Bråten KNA Ole Martin Karlsen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 3
Jørgen Eriksen KNA Solør Martin Nygård
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 EVO 10
Harald Faugstad NMK Larvik Harald Faugstad
 
Alexander Eng NMK Aremark Volvo 940 17
Sebastian Huse NMK Aremark Alexander Eng
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subarue Impreza 3
Stine M. Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190e 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Tommy Egeli NMK Konsmo Torbjørn Eidså
 
Per Alvin Alm NMK Gjøvik Volvo 10
Jo Ingve Alm NMK Gjøvik Per Alvin Alm
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre/Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng KNA Indre/Ytre Østfold Torbjørn Hjermstad
 
Stig Roar Holter KNA Solør Motorsport Volvo 242 10
Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Stig Roar Holter
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Jacob Lyseng
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Rune Kirkeby KNA Lillehammer Motorsport Rino Bækkevold
 
Lars Johan F. Strand KAK BMW e36 325 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F. Strand
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Gjermund Skålerud NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Tove Andresen NMK Aurskog-Høland Gjermund Skålerud
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Kristoffer Bekkemellem
 
Kristian Haugland NMK Aurskog-Høland Peugeot 306 GTI 11
Kim Ingebretsen NMK Hadeland Kristian Haugland
 
Åge Hansen NMK Aremark Renault Clio 19
Trine Opsahl NMK Aremark Trine Opsahl
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat Ibiza Cupra GTI 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
Andreas Amundsen NMK Aurskog-Høland Volvo 940 17
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Andreas Amundsen
 
Espen Berglund KNA Solør Motorsport Opel Ascona B 19
Margit Berglund Rødås KNA Solør Motorsport Espen Berglund
 
Erik Engen NMK Trøgstad Toyota Celica GT4 15
Linda Iren Tryland NMK Trøgstad Erik Engen
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Steve Røkland KNA Kongsvinger Petter Fausko
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Mitsubishi EVO 5 13
Jeanett Haug KNA Eiker Tor Bækkevold
 
Are Tørnby NMK Aurskog-Høland Volvo 242 19
Raymond Braaten NMK Aurskog-Høland Are Tørnby
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVI IX 13
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Bjørn Bækkevold
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Andreas Wiik NMK Hamar Hyundai Accent WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Andreas Wiik
 
Tony Caspersen NMK Aurskog-Høland Subaru Impreza 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Christian August Selmer
 
Ole Kristoffer Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen KNA Eiker Mitsubishi Rally Team Norway
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Eirik Borge Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Oddvar Andersen NMK Moss Volvo 242 10
Carsten Andersen NMK Moss Oddvar Andersen
 
Øivind Lehre Asker og Bærum Motorsport Subaru WRX STI 13
Tom Kristiansen Asker og Bærum Motorsport Øivind Lehre
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jakob Hvambsahl Mikkelsen NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo 940 17
Nina Nesmoen Østfold Motorsport Helene Skau Andersen
 
Steffen Storm-Olsen KNA Varna Ford Fiesta ST 7
Anders Ølstad Asker og Bærum Motors Steffen Storm-Olsen
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort Mk1 TC 15
Thea Frydenberg Asker og Bærum Motorsport Ole Kristian Stenslet
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Marius Eng KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
Benjamin A. Ward Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Simen Næss Hagen Asker og Bærum Motorsport Benjamin A. Ward
 
Ståle Bårdseth NMK Elverum Honda Civic VTI 11
Marcus Bårdseth NMK Elverum Ståle Bårdseth
 
Ola P. Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Ola P. Hovelsrud
 
Kristian Svendsen NMK Aurskog-Høland Mitsubishi Lancer RS EVO 4 13
Even Andreas Eng NMK Aremark Kristian Svendsen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 95
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"